У Відкритому благодійному турнірі з більярду для потреб НІРу переміг Влад Ситник

7 листопада 2015 відбувся відкритий благодійний турнір з більярду «Точність – запорука успіху», у якому взяли участь любителі цього спорту.  Переміг у турнірі відомий українцям артист Владислав Ситник, учасник  «Голосу країни».

Метою турніру був збір коштів для придбання відеомедіастіноскопа для Національного інституту раку, а також привернення уваги громадськості до потреб і проблем вітчизняної онкології.

Під час турніру президент Українського відкритого медичного фонду Андрій Семиволос презентував гостям свою молоду благодійну організацію, її завдання та плани. А також подякував присутнім за увагу до благодійності та закликав до співпраці не лише як благодійників, а і як експертів та волонтерів.

Головний лікар Національного інституту раку Андрій Безносенко висловив вдячність Українському відкритому медичному  фонду за активність задля допомоги НІРу та підкреслив, що таке технічне забезпечення, як відеомедіастиноскоп, значно сприятиме підвищенню якості надання медичних послуг пацієнтам.

Окрім любителів більярдного спорту, на турнір завітали керівники приватних та державних медичних закладів, лабораторій, медики, бізнесмени, громадські активісти та журналісти. Усі учасники турніру отримали від більярдного клубу «Дон» подарункові сертифікати на гру у закладі. Гості змогли насолодитися віртуозним музичним супроводом від гурту Café Noir.

DSC_3700-500x331  DSC_4195-1-500x331

У рамках турніру було зібрано близько 37 тисяч гривень. Ці кошти стануть першою цеглинкою до придбання апарату, ринкова вартість якого сягає 8 тисяч євро.

Нагадаємо, відеомедіастіноскоп – апарат, який використовується в діагностиці бронхогенного раку легень, лімфоми, саркоїдозу, визначенні стадії раку легень. За європейськими стандартами відеомедіастіноскопи входять до обов’язкового переліку обладнання сучасних операційних. При цьому в Національному інституті раку немає жодного такого апарату на 15 операційних. Водночас, як мінімум двічі на день у хірургів НІРу виникає необхідність використовувати відеомедіастіноскоп, яку вони не можуть реалізувати. Використання відеомедіастіноскопа підвищує точність діагностики та стадіювання раку легень, збільшує ефективність боротьби з ним.

По материалам: http://uaopenmed.com/news/billiard/

Назад к новостям